• STARIA сповідує нову методологію дизайну від Hyundai Motor, ставши моделлю Цільового Автомобіля для майбутньої ери мобільності
  • Максимальне використання простору, гнучкі сидіння з великим діапазоном переміщення, а також найвищий рівень безпеки, роблять STARIA підходящою для бізнесу та сім'ї
  • За кілька років Hyundai планує розширити модельний ряд Staria спеціальними та екологічними модифікаціями

 

СЕУЛ, 13 квітня 2021 р. - Hyundai Motor Company офіційно представила свою нову лінійку багатоцільових автомобілів STARIA (MPV), визначивши модель для своїх майбутніх Цільових Автомобілів.  

Дебют STARIA продовжує трансформацію Hyundai Motor на постачальника рішень розумної мобільності  та втілює в собі нову методологію дизайну компанії, яка звертає особливу увагу на простір інтер’єру та зручність його використання. STARIA - це відповідь Hyundai на зміну потреб споживачів, що пропонує їм інноваційні функції та переосмислення досвіду подорожей у машині відповідно до бачення компанії «Прогрес заради людства».

STARIA доступна у конфігурації від 2 до 11 місць та у двох варіантах: STARIA та STARIA Premium, остання піднімає мобільність на найвищий рівень завдяки вдосконаленим функціям та ексклюзивним варіантам  оздоблення для ще більш розкішного вигляду та  відчуттів.

«Ми раді представити STARIA, яка втілює наші зусилля очолити еволюцію мобільності та має на меті задовольнити нові життєві потреби, в умовах що постійно змінюються. - сказав Томас Шемера, виконавчий віце-президент та головний директор по маркетингу. «STARIA - це крок вперед у адаптації нас до зовнішніх умов, щоб отримувати більше у повсякденному житті чи в дорозі. 

STARIA надійде в продаж на окремих ринках з другої половини 2021 року.

Преміальний та футуристичний екстер’єр

Елегантний екстер’єр автомобіля нагадує обтічну форму космічного корабля та вирізняєтеся однією цільною лінією, що йде спереду назад - натхненною вигином світла, який освітлює горизонт Землі при сході сонця, коли дивитися на нього з космосу.

Передню частину STARIA прикрашають горизонтальні денні ходові та габаритні вогні (DRL), що проходять разом через передню частину автомобіля і доповнюються широкою решіткою радіатора з унікальним малюнком. Його чистий силует ще більше підкреслюється парою низько посаджених фар головного світла. Hyundai використовує однотонне забарвлення для всіх фронтальних частин, щоб підкреслити  сучасний та чистий стиль автомобіля.

Модель STARIA Premium оснащена ексклюзивними  хромованими накладками на логотипі Hyundai, решітці радіатора,  фарах, передньому та задньому бамперах, колесах, дзеркалах заднього огляду та дверних ручках, що ще більше підкреслює преміальний та сучасний вигляд автомобіля.

Занижені лінії панорамних бокових вікон покращують загальну видимість та створюють відчуття відкритості. Це відчуття простору, натхненне традиційною корейською архітектурою «Ханок», дозволяє пасажирам відчувати, ніби зовнішній простір  продовжується у салоні автомобіля.

Стилістика дизайну перенесена й на задню частину автомобіля, а саме широке вікно, обрамлене подовженими вертикальними задніми ліхтарями. Модель STARIA Premium отримала ще більш унікальний дизайн задніх ліхтарів Hyundai Parametric Pixel. Задній бампер опущений, щоб пасажири могли без зайвих зусиль завантажувати та розвантажувати автомобіль.

Модель STARIA доступна у восьми кольорах екстер’єру.

Трансформація мобільності задля забезпечення ще більш якісного часу в дорозі

Інтер'єр STARIA має простий і стриманий дизайн, щоб підкреслити зручність для водія та комфорт для пасажирів, зберігаючи при цьому вірність початковим цінностям MPV. Інтер'єр, натхненний круїзним лайнером, забезпечує відкриту та неповторну атмосферу завдяки своїй інноваційній дизайнерській архітектурі. Занижені лінії панорамних вікон автомобіля створюють просторе внутрішнє середовище та комфортні умови для всіх пасажирів.

Сидіння водія та пасажира у першому ряді забезпечать відчуття простору та комфорту. Простий дизайн інтер’єру STARIA зосереджений лише на найнеобхіднішому, щоб забезпечити більше місця та комфорт для пасажирів.

Сидіння водія має футуристичний високотехнологічний вигляд завдяки 10,25-дюймовому дисплею панелі приладів, сенсорній центральній консолі, та електронному перемикачу передач кнопкового типу.

STARIA Premium пропонує безліч додаткових функцій у салоні, які трансформують сприйняття мобільності пасажирами. Модель преміум-класу на 7 місць оснащена спеціальними комфортними сидіннями  з функцією релаксації, та електронним керуванням. Режим релаксації, що вмикається одним дотиком,  автоматично опускає спинку до напівлежачого положення,  що забезпечує комфортне розподілення  ваги пасажира та покращує загальний баланс тіла.

Індивідуальні сидіння 9-місної моделі Premium у можуть повертатися на 180 градусів. Це робить STARIA Premium ідеальним офісом на колесах для корпоративних задач.  

64-тонова підсвітка інтер’єру, яка доступна у всіх варіантах STARIA Premium, забезпечує розкішну атмосферу всередині салону. Гармонійне пряме та непряме освітлення може вибірково освітлювати кабіну, консоль, двері та вантажні зони. Преміальне відчуття ще більше підсилює звукова система Bose.

До того ж, простір для ніг STARIA є одним з найбільших у своєму сегменті і може бути перетворений на додатковий вантажний простір. - Це стало можливим завдяки універсальній функції пересування сидінь.

«STARIA не просто перевинаходить простір, а й переосмислює час, що буде витрачатись на переміщення у майбутньому. Дизайн мобільності - це не про дизайн автомобіля. Йдеться про проектування що має задовільнити багатьох покупців з їх різноманітними способами життя», - сказав Санг Ю Лі, старший віце-президент та керівник глобального дизайну Hyundai.

Максимізація платформи та ефективності

Новаторське використання внутрішнього простору STARIA стало можливим завдяки 3273-мм колісній базі MPV загальною довжиною 5253 мм та шириною 1997 мм. Його загальна висота 1 990 мм оптимізована для зручної посадки та висадки з автомобіля.

Об’єм місця для вантажу варіюється в залежності від конфігурації сидінь. 2-х та 3-місний салон, пропонує максимальний вантажний простір у майже 5000 літрів.

STARIA пропонує такі варіанти силового агрегату: дизельний 2,2-літровий двигун VGT та бензиновий 3,5-літровий двигун MPI Smartstream G6DIII.

Нещодавно вдосконалений дизельний двигун, поєднаний з шестиступінчастою механічною або восьмиступінчастою автоматичною коробкою передач, забезпечує потужність 177 к. с.

Бензиновий G6DIII 3,5-літровий MPI двигун поєднується з восьмиступінчастою автоматичною коробкою передач, що забезпечує потужність 272 к.с.

Hyundai Motor оптимізувала кожен варіант силової установки для зниження рівня шуму, вібрації та збільшення жорсткості (NVH); для кращого відчуття перемикання передач при високих крутних моментах та ще швидшого прискорення.

Розумні функції для безпеки та зручності

STARIA забезпечує найвищий рівень захисту. Безпека підсилюється завдяки таким інтелектуальним функціям як система допомоги запобіганню зіткненням спереду (FCA) та система допомоги  запобіганню зіткненням у сліпих зонах (BCA).

Бездротовий модуль нагадування про ремінь безпеки  – перша у світі система нагадування, що використовує технологію бездротового зв'язку, та дозволяє пасажирам одночасно насолоджуватися широкими можливостями переміщення сидінь та отримувати нагадування про не пристебнуті паски безпеки.

Система допомоги безпечному виходу (SEA) запобігає відчиненню електро-розсувних дверей, у ситуації, коли поруч проїжджає (чи наближається) інший автомобіль.  Система нагадування про задніх пасажирів (ROA), використовує датчик для виявлення та інформування водія про пасажирів що залишились в автомобілі.

STARIA постачається з інтелектуальною інформаційно-розважальною системою Hyundai та оснащена ширококутною камерою, яка дозволяє водієві та передньому пасажиру наглядати за пасажирами на задніх сидіннях на екрані дисплея. Родини можуть використовувати цю функцію для зручного спостереження за дітьми та домашніми тваринами.

Інформаційно-розважальна система дозволяє водієві та передньому пасажиру спілкуватися із задніми пасажирами за допомогою унікальної функції ретрансляції голосу, яка дозволяє всім пасажирам чітко чути один одного.

Що далі

Рухаючись вперед, Hyundai планує запустити спеціальні версії автомобілів STARIA, такі як лімузини, машини швидкої допомоги та автокемпінги. Окрім того, в найближчі роки планується розвиток  екологічних варіантів  моделі STARIA.

 

Компанія ТOВ «Хюндай Мотор Україна» - офіційний дистриб’ютор автомобілів бренду Hyundai в Україні. Дилерська мережа компанії є однією з найбільш розгалужених, що дозволяє надавати клієнтам повний комплекс послуг з продажу та сервісного обслуговування автомобілів Hyundai на рівні кращих європейських і світових стандартів.