За результатами останніх тестів з безпеки, які регулярно проводить EuroNCAP, кросовер Hyundai Santa Fe четвертого покоління отримав максимальні 5 "зірок". Найбільш високі оцінки модель отримала в категоріях "захист дорослих пасажирів" та "захист дітей". Експерти EuroNCAP схвально оцінили відповідність запобіжних систем SantaFe найвищим стандартам безпеки.

"Високі бали, отримані Hyundai Santa Fe у випробуваннях EuroNCAP, свідчать, що нове покоління цього кросоверу відповідає європейським стандартам безпеки і очікуванням його потенційних покупців. Цей результат демонструє, що компанія Hyundai Motor створює прогресивні та інноваційні системи безпеки, які здатні захистити пасажирів у аварійних ситуаціях", - заявив Андреас-Крістоф Хофманн, віце-президент компанії Hyundai Motor Europe з маркетингу та продукту.

Щоб відповідати найвищим європейським стандартам, новий Santa Fe обладнали інноваційним комплексом безпеки та допомоги водію Hyundai SmartSense. За безпеку водія та пасажирів у кросовері відповідають система запобігання фронтального зіткнення (FCA), система стеження за втомою водія (DAW), система моніторингу об'єктів в "сліпих" зонах (BCW) та запобігання зіткнення під час руху заднім ходом (RCCW), а також перші у світі системи розпізнавання присутності задніх пасажирів (Rear Occupant Alert) та система безпечного виходу (Safety Exit Assist), яка тимчасово блокує двері при наближенні транспортних засобів ззаду.

Автомобілі Hyundai м. Херсон | Купити новий Хюндай | Автопланета - фото 6Поліпшити пасивну безпеку автомобіля вдалося завдяки використанню в конструкції кузову нового Santa Fe 57% високоміцної сталі гарячого штампування, що дозволило збільшити жорсткість конструкції каркаса на 15,4%. Стандартно автомобіль оснащується 6 подушками безпеки.

Автомобілі Hyundai регулярно отримують найвищі рейтинги безпеки EuroNCAP. Серед них - i30, Kona, Tucson, Santa Fe та IONIQ, а також водневий кросовер NEXO.   

  
Компанія ТOВ "Хюндай Мотор Україна" - офіційний дистриб’ютор автомобілів всесвітньо відомого бренду HYUNDAI в Україні. Дилерська мережа компанії є однією з найбільш розгалужених, що дозволяє надавати клієнтам повний комплекс послуг з продажу та сервісного обслуговування автомобілів Hyundai на рівні кращих європейських і світових стандартів.