У південнокорейському Сеулі представники компанії Hyundai презентували технологію SSZ, тобто технологію роздільних звукових зон. Кожен з пасажирів автомобіля, оснащених даною опцією, зможе вільно слухати свою музику або спілкуватися по мобільному телефону без застосування навушників.

Суть даної технології полягає в тому, що водій і кожен з пасажирів знаходиться в своїй ізольованій звуковій зоні. Реалізувати цей задум дозволяє велика кількість динаміків, розташованих по всьому салону. Зменшення або збільшення сили звуку здійснюється за допомогою використання наукових принципів. В автомобілі з такою технологією виключена можливість змішування звуків. SSZ імітує діяльність сучасних шумоізолюючих систем. Тепер немає необхідності використовувати навушники, щоб слухати власну музику.

Кан-дак Іх, фахівець дослідницької лабораторії Hyundai сказав наступне: «Автолюбителі, які живуть в цифрову епоху, потребують повністю налаштовані розважальні опції. Технологія роздільних звукових зон - одна з тих, які будуть користуватися попитом в найближчому майбутньому. Ми вже сьогодні готові надати можливість клієнтам створювати приватний аудіопростір під час поїздки. Це зробить подорожі набагато комфортнішими.

Автомобілі Hyundai м. Херсон | Купити новий Хюндай | Автопланета - фото 6

Музичні смаки людей можуть значно відрізнятися. Внаслідок цього сьогодні багато хто використовує навушники, щоб «усамітнитися» зі своєю музикою. Однак це незручно, адже між пасажирами створюється якийсь бар'єр. Подорожуючи в автомобілі з технологією SSZ, будь-який з пасажирів зможе підключитися до системи за допомогою Bluetooth і слухати музику, не заважаючи іншим. Користуючись цією опцією, можна навіть спілкуватися по гучному зв'язку, і ваші попутники не почують розмови.

SSZ корисна також тим, що сигнали і повідомлення автомобіля може чути лише водій. Це особливо актуально для сімей з маленькою дитиною, яка спить в дорозі.

Робота над цією технологією була розпочата в 2014 році в лабораторії Hyundai NVH. Планується, що SSZ буде впроваджена в масове виробництво в 2020 році.

Автоцентр «ПАРИТЕТ» тел. 044 537 2405

Всі переваги до Ваших послуг:

  • зручність вибору і випробування автомобіля - тест-драйв *;

  • вигідні кредитні та лізингові програми, послуги - «Trade-in»;

  • зручне територіальне розташування - карта;

  • працюємо без вихідних: ПН-СБ з 9:00 до 19:00; ВС c 10:00 до 18:00;

  • комфортна зона відпочинку клієнтів: Lounge zone, Free WiFi, TV, Video, Coffee;

  • можливість безготівкової оплати і спеціальні умови розстрочки;

  • 14 років гарантованої якості надання послуг.

* Послуга надається за бажанням клієнта і при наявності автомобіля для тест-драйву (пробна поїздка).

Ми робимо все, щоб володіти автомобілем HYUNDAI було просто і зручно, протягом всього терміну його експлуатації!

Приєднуйтесь до офіційних спільнот «Паритет» в Facebook, Instagram, Google+ і YouTube