Hyundai IONIQ 5 N здобув перемогу World Performance Car Award 2024

• IONIQ 5 N названо 2024 World Performance Car, здобувши четверту велику перемогу лінійки повністю електричних IONIQ 5 за останні три роки

• IONIQ 5 та IONIQ 6 поспіль потрійно здобули титул на World Car Awards у 2022 та 2023 роках відповідно

• IONIQ 5 N, представлений у липні 2023 року, визначає новий сегмент високопродуктивних електроавтомобілів, орієнтованих на водія, підкреслюючи технологічну досконалість лінійки IONIQ

Автомобілі Hyundai м. Херсон | Купити новий Хюндай | Автопланета - фото 6

НЬЮ-ЙОРК/СЕУЛ, 27 березня 2024 р. – Hyundai Motor Company продовжила свою переможну серію на церемонії нагородження World Car Awards, представивши високопродуктивний електроавтомобіль (EV) IONIQ 5 N, названий World Performance Car 2024. Це четверта велика перемога лінійки Hyundai IONIQ 5 на World Car Awards за останні три роки. Сьогоднішня перемога зміцнює позицію IONIQ 5 N як лідера на ринку, оскільки він продовжує випереджати конкурентів EV завдяки своїм видатним високопродуктивним технологіям.

«Ми дуже раді отримати престижну нагороду «World Performance Car» за наш IONIQ 5 N, — сказав Jaehoon Chang, президент і генеральний директор Hyundai Motor Company. «Це визнання є свідченням прагнення Hyundai розширювати межі електричної продуктивності та інновацій. Нам справді приємно бачити, що за останні три роки наші зусилля винагородженні сімома титулами World Car Awards. Ми пишаємося тим, що продовжуємо нашу переможну серію та зміцнюємо позиції Hyundai як лідера світової індустрії електромобілів».

World Car Awards оголосила переможців цьогорічного конкурсу на церемонії під час Нью-Йоркського міжнародного автошоу (NYIAS) у 2024 році. Численні номінації Hyundai Motor відображають його зростання на світовій арені та базуються на його минулому успіху на World Car Awards. IONIQ 5 та IONIQ 6 здобули потрійну перемогу у 2022 та 2023 роках у категоріях World Car, World Electric Vehicle та World Car Design.

«Від імені всієї команди N дуже приємно отримати це заслужене визнання від престижного журі World Car Awards», — сказав José Muñoz, президент і глобальний операційний директор Hyundai Motor Company. «Ми присвячуємо цю дивовижну нагороду нашим пристрасним клієнтам, які цінують високопродуктивні автомобілі, і зобов’язуємося продовжувати пропонувати автомобілі, які захоплюють і надихають. Ми раді бути лідерами цієї нової ери потужних електричних транспортних засобів і прагнемо постійно розширювати межі інженерних можливостей для розумної мобільності».

IONIQ 5 N, представлений у липні 2023 року як перший електроавтомобіль Hyundai N, представляє новий сегмент високопродуктивних електромобілів, орієнтованих на водія, завдяки новим технологіям і розширеним можливостям для гоночних трас, сигналізуючи про перший крок у стратегії електрифікації N. Він поєднує стандартну електричну глобальну модульну платформу (E-GMP) IONIQ 5 із технологіями N, розробленими для автоспорту, і використовує досвід N з електрифікованих «Rolling Labs», щоб максимізувати високопродуктивні можливості електромобіля. IONIQ 5 N отримав високу оцінку в засобах масової інформації як «новаторський», «кардинальний» і «еталон» для високопродуктивних електромобілів. IONIQ 5 N також отримав нагороду «Автомобіль року 2023» за версією Top Gear і встановив найшвидший час кола на електричному позашляховику на Nürburgring Nordschleife за версією німецької «Sport Auto».

«IONIQ 5 N є визначальним моментом для Hyundai N і нашої стратегії електрифікації. Об’єднавши нашу платформу E-GMP із досвідом N у автоспорті, ми створили новаторський високопродуктивний електроавтомобіль, який встановив новий стандарт у галузі», – сказав Тілль Вартенберг, віце-президент і голова N Brand & Motorsport у Hyundai Motor Company. «Нагороди та визнання, які ми отримали, підтверджують нашу відданість постачанню інноваційних електромобілів, орієнтованих на водія. З IONIQ 5 N ми не просто переосмислюємо, що таке потужний автомобіль, але й формуємо майбутнє задоволення від водіння електроавтомобіля».

World Car Awards — це щорічна подія, на якій 100 міжнародних членів журі з 29 країн проводять тест-драйви та голосують за відповідні автомобілі.

Про Hyundai Motor Company

Заснована в 1967 році, Hyundai Motor Company представлена в більш ніж 200 країнах і має понад 120 000 співробітників, які займаються вирішенням реальних проблем мобільності по всьому світу. Базуючись на концепції бренду «Прогрес заради людства», Hyundai Motor прискорює свою трансформацію в постачальника рішень для інтелектуальної мобільності. Компанія інвестує в передові технології, такі як робототехніка та Advanced Air Mobility (AAM), щоб запропонувати революційні мобільні рішення, водночас переслідуючи відкриті інновації для впровадження мобільних послуг майбутнього. Прагнучи до сталого майбутнього для світу, Hyundai продовжить свої зусилля з впровадження автомобілів з нульовим рівнем викидів, оснащених провідними в галузі технологіями водневих паливних елементів і електроавтомобілів.

 

Компанія ТOВ «Хюндай Мотор Україна» - офіційний дистриб’ютор автомобілів бренду Hyundai в Україні. Дилерська мережа компанії є однією з найбільш розгалужених, що дозволяє надавати клієнтам повний комплекс послуг з продажу та сервісного обслуговування автомобілів Hyundai на рівні кращих європейських і світових стандартів.