У Сумах та Кривому Розі відкрились нові дилерські центри Hyundai.

Незважаючи на складні економічні умови Хюндай Мотор Україна продовжує розширювати дилерську мережу та надавати високоякісні послуги своїм клієнтам.

У січні цього року у Сумах та Кривому Розі розпочали роботу нові офіційні дилерські центри автомобілів Hyundai.

СОЛЛІ ПЛЮС СУМИ відкрився за адресою: м. Суми, вул. Героїв Крут, 21а.

Шоурум HYUNDAI  має 240м2 простору для демонстрації широкого асортименту автомобілів. Зручне розташування та сучасний дизайн створюють комфортне середовище для відвідувачів, а високопрофесійний персонал завжди готовий проконсультувати та надати допомогу у виборі автомобіля.

Окрім цього, новий дилерський центр обладнаний сучасним сервісним центром, що включає 12 сервісних постів. Це дозволяє забезпечити оперативне обслуговування автомобілів наших клієнтів та гарантує високий рівень технічного обслуговування. Які б послуги вам не знадобилися -  проходження регулярного технічного обслуговування, здійснення шиномонтажу, кузовного або механічного ремонту будь-якої складності, діагностика ходових і електричних компонентів вашого автомобіля Hyundai - висококваліфіковані та ввічливі майстри сервісу допоможуть вам у вирішенні будь-якого завдання.

Автомобілі Hyundai м. Херсон | Купити новий Хюндай | Автопланета - фото 6

АЕЛІТА-КР відкрився за адресою: шоурум – м. Кривий Ріг, вул. В.Великого, 24-А, сервісний центр – м. Кривий Ріг, бул. Вечірній, 15.

Аеліта-КР є складовою частиною компаній Аеліта - групи, яка працює на автомобільному ринку Дніпропетровської області більше 20 років та налічує 60 000 клієнтів.

Офіційний дилерський центр Hyundai Аеліта-КР відповідає високим стандартам Hyundai для максимального задоволення потреб клієнтів під час вибору автомобіля та під час сервісного обслуговування.

Менеджери з продажу проведуть тест-драйв та допоможуть обрати надійний автомобіль, що буде відповідати найрізноманітнішим побажанням власника. 

Висококваліфіковані майстри постійно проходять навчання для вдосконалення свої знань та вмінь, завдяки чому обслуговування вашого автомобіля проводиться за найжорсткішими вимогами та стандартами.

Автомобілі Hyundai м. Херсон | Купити новий Хюндай | Автопланета - фото 7

Контактна інформація:

СОЛЛІ ПЛЮС СУМИ: м. Суми, вул. Героїв Крут, 21а, +38 (068) 809 77 77, www.hyundai.sm.ua

АЕЛІТА-КР: шоурум – м. Кривий Ріг, вул. В.Великого, 24-А, +38 067 730 33 44; сервісний центр – м. Кривий Ріг, бул. Вечірній, 15, +38 067 740 33 44, www.hyundai-kr.aelita.ua

Компанія ТOВ «Хюндай Мотор Україна» - офіційний дистриб’ютор автомобілів бренду Hyundai в Україні. Дилерська мережа компанії є однією з найбільш розгалужених, що дозволяє надавати клієнтам повний комплекс послуг з продажу та сервісного обслуговування автомобілів Hyundai на рівні кращих європейських і світових стандартів.