У Дніпрі відкрито новий концептуальний дилерський центр HYUNDAI


15 вересня 2022 року, у м. Дніпро, на Запорізькому шосе, 59 розпочав роботу концептуальний дилерський центр HYUNDAI компанії «ПЕРФЕКТ МОТОРС».

Новий дилерський центр HYUNDAI — це безмежна віра в Україну, 60 робочих місць та нові надходження до бюджету. А також власна волонтерська програма «Допомога Армії».

“ПЕРФЕКТ МОТОРС” перераховує 10 000 гривень з кожного придбаного авто та 5% від суми кожного сервісного обслуговування на закупівлю рамних позашляховиків для ЗСУ.

Компанія купує автомобілі HYUNDAI, готує їх під потреби військових і забезпечує обслуговування. Також у сервісному центрі “ПЕРФЕКТ МОТОРС” безкоштовно обслуговують автомобілі HYUNDAI, що належать підрозділам ЗСУ, ДСНС, поліції, та іншим підприємствам державної критичної інфраструктури, що залучені у забезпеченні обороноздатності  України.

Компанія також підготувала багато приємних бонусів та спеціальних пропозицій. Серед них можливість до 31 грудня  власникам автомобілів  HYUNDAI безкоштовно пройти професійну діагностику. Якщо під час перевірки фахівці знайдуть недоліки чи поламки, сервіс запропонує знижки на їх усунення: 50% на роботи та 15% на запчастини.

Автомобілі Hyundai м. Херсон | Купити новий Хюндай | Автопланета - фото 6

Площа дилерського центру складає 2280 кв.м.. Приміщення побудоване відповідно до  нової футуристичної концепції бренду., інтер'єр та екстер'єр якого відрізняється не тільки сучасним та вишуканим дизайном, але й робить шлях клієнта у дилерському центрі легким, комфортним та зрозумілим.

Ефективне зонування площі автосалону допомагає швидко та комфортно орієнтуватися та оптимізувати час перебування при виборі необхідних товарів та послуг.

Сервісний центр HYUNDAI, площею 780 кв.м, дозволяє обслуговувати 12 автомобілів одночасно та оснащений найновішим діагностичним та ремонтним обладнанням, що дозволяє якісно та вчасно робити ремонти з різним рівнем складності.

Адреса автосалону:

м. Дніпро, Запорізьке шосе, 59

т. (056) 7900 888, (067) 4000 888

https://hyundai-dnepr.com/

https://www.facebook.com/hyundai.perfectmotors