Hyundai EX-10 оснащений 3,9-літровим турбодвигуном з проміжним охолодженням потужністю 153 к.с. Вантажність 7,5 тонни та шасі завдовжки 18 футів роблять його ідеальною вантажівкою для доставки на довгі відстані.

Автомобілі Hyundai м. Херсон | Купити новий Хюндай | Автопланета - фото 6

 

Автомобілі Hyundai м. Херсон | Купити новий Хюндай | Автопланета - фото 7

Дизайн

Дизайн Hyundai EX-10 був натхненний природою, що робить його сміливим та впевненим автомобілем із просторим салоном. 

Має міцну та жорстку раму із оцинкованої сталі, стійкої до корозії. Цей матеріал значно знижує вартість обслуговування та підвищує безпеку пасажирів при аваріях.

Передні грати забезпечують оптимальне охолодження двигуна. Передній бампер забезпечує відмінний захист та ідеально вписується в дизайн решітки радіатора. Крім того, набір здвоєних ламп, що стоять вертикально, створює враження потужності. Протитуманні фари включають проекційні лінзи і денні ходові вогні, які забезпечують кращу видимість в негоду. Дверна ручка має більшу та міцну горизонтальну конструкцію для більш надійного захоплення навіть у робочих рукавичках.

Автомобілі Hyundai м. Херсон | Купити новий Хюндай | Автопланета - фото 8

Комфорт

Кабіна може нахилятися на 45 градусів, що дозволяє швидше проводити технічні перевірки та полегшує доступ до двигуна під час технічного обслуговування.

Кабіна має велику оглядовість і комфорт завдяки тому, що лобове скло ширше, як і бічні; даючи водієві набагато ширший кут огляду для безпечнішого водіння. 

EX-10 оснащений сидіннями з спинкою, що відкидається. 

Сидіння водія регулюється в діапазоні до 225 мм вперед/назад, а спинка нахиляється на 54 градуси для неперевершеного комфорту. 

Рульове колесо можна легко відрегулювати по куту нахилу та вильоту, щоб забезпечити ідеальне положення за кермом. 

Важіль TGS пристосовується до руху руки водія та забезпечує плавне та легке перемикання передач.

Автомобілі Hyundai м. Херсон | Купити новий Хюндай | Автопланета - фото 9

 

Безпека

Двері з боковим захистом, подушка безпеки для водія і пасажира, підвищена ефективність гальмівної системи (гальмівний шлях ЕХ10 скорочено на 7% в порівнянні з ринковими аналогами).

Установка повністю пневматичної гальмівної системи дозволяє збільшити ефективність роботи і підвищити безпеку перевезень. Гальмівні механізми в базовій комплектації пропонуються барабанні на передній і задній осях, а при бажанні доступні до замовлення дискові гальма.

Машини обладнані системами активної безпеки, такими як система допомоги при початку руху, в т. ч. на підйомі та при екстреному гальмуванні, системою протидії перекиданню, електронним розподілом гальмівних зусиль, системою регулювання тягової сили, електронним контролем стійкості, антиблокувальною системою гальм, аварійним сигналом на випадок екстреної зупинки.

Бажаєте дізнатися більше про EX10  чи розрахувати вигідний кредит - зателефонуйте:

Менеджер з корпоративних продажів
Станіслав Зеленін
050-875-00-45
s.zelenin@hyundai.pl.ua

Менеджер з кредитування та страхування
Вікторія Хоролець
099-340-06-02
v.horolets@hyundai.pl.ua

 

Чекаємо Вас в Хюндай Центр Полтава за адресою:

вул. Харківське шосе,13