Новий Hyundai Santa Fe отримав найвищий бал за безпеку від EuroNCAP


За результатами останніх тестів з безпеки, які регулярно проводить EuroNCAP, кросовер Hyundai Santa Fe четвертого покоління отримав максимальні 5 "зірок". Найбільш високі оцінки модель отримала в категоріях "захист дорослих пасажирів" та "захист дітей". Експерти EuroNCAP схвально оцінили відповідність запобіжних систем SantaFe найвищим стандартам безпеки.

"Високі бали, отримані Hyundai Santa Fe у випробуваннях EuroNCAP, свідчать, що нове покоління цього кросоверу відповідає європейським стандартам безпеки і очікуванням його потенційних покупців. Цей результат демонструє, що компанія Hyundai Motor створює прогресивні та інноваційні системи безпеки, які здатні захистити пасажирів у аварійних ситуаціях", - заявив Андреас-Крістоф Хофманн, віце-президент компанії Hyundai Motor Europe з маркетингу та продукту.

Щоб відповідати найвищим європейським стандартам, новий Santa Fe обладнали інноваційним комплексом безпеки та допомоги водію Hyundai SmartSense. За безпеку водія та пасажирів у кросовері відповідають система запобігання фронтального зіткнення (FCA), система стеження за втомою водія (DAW), система моніторингу об'єктів в "сліпих" зонах (BCW) та запобігання зіткнення під час руху заднім ходом (RCCW), а також перші у світі системи розпізнавання присутності задніх пасажирів (Rear Occupant Alert) та система безпечного виходу (Safety Exit Assist), яка тимчасово блокує двері при наближенні транспортних засобів ззаду.

Новий Hyundai Santa Fe отримав найвищий бал за безпеку від EuroNCAP | Автопланета - фото 6

Поліпшити пасивну безпеку автомобіля вдалося завдяки використанню в конструкції кузову нового Santa Fe 57% високоміцної сталі гарячого штампування, що дозволило збільшити жорсткість конструкції каркаса на 15,4%. Стандартно автомобіль оснащується 6 подушками безпеки.

Автомобілі Hyundai регулярно отримують найвищі рейтинги безпеки EuroNCAP. Серед них - i30, Kona, Tucson, Santa Fe та IONIQ, а також водневий кросовер NEXO.