Презентація автомобіля New Santa Fe в "Автомир на Немирівському"


 

Всі знають, що від кращих завжди очікують більшого, тому запрошуємо Вас 16 серпня до нашого дилерського центру “Автомир на Немирівському” переконатися в перевагах нового Hyundai Santa Fe. Нова генерація Santa Fe, побудована з урахуванням досвіду попередніх поколінь моделі, стала вінцем досягнень бренду Hyundai в області розробки позашляховиків. Цей автомобіль, безумовно, вразить своїх майбутніх покупців преміальних дизайном, продуманим і просторим інтер'єром, а також передовими технологіями.

Автомобілі Hyundai м. Херсон | Купити новий Хюндай | Автопланета - фото 6

На Вас очікують жива музика, смачні частування, розіграш подарунків та багато цікавого! Не пропустіть можливість першими познайомитися з легендарним автомобілем і подарувати собі хороший настрій! Проведіть вечір у компанії чарывних скрипок та потужного автомобіля!

 

 Зустріч відбудеться 16 серпня о 18.00 за адресою Немирівське шосе, 94В, автоцентр “Hyundai” Протягом презентації Ви маєте можливість записатися на безкоштовний тест-драйв, на якому в повній мірі зможете відчути драйв і захват від кермування новим автомобілем Hyundai Santa Fe!

Партнерами заходу є:

АХА Страхування - це №1 по страховим виплатам і надійності в Україна, частина міжнародної групи АХА. Це інноваційні продукти, що дозволяють клієнту економити свій час та гроші, і бути захищеним в будь-якій ситуаці

Teploff - молода компанія, яка спеціалізується на виробах з натуральної шкіри, виключно, ручної роботи.

AUTO.RIA - лідер автомобільної інтернет-торгівлі.

Смачний спонсор WineTime

 

 

 

 Завітайте! Ми чекаємо саме на Вас!