Компанія Hyundai Motor представила довгоочікуваний IONIQ 6 Electrified Streamliner. Будучи новою моделлю в повністю електричній лінійці бренду IONIQ, авто поєднує передові технології, індивідуальний простір і функції, а також збільшений запас ходу, який перевизначає межі електричної мобільності.

IONIQ 6 забезпечує запас ходу 610 км на одному заряді відповідно до стандарту WLTP, а також надшвидку багаторазову зарядку 400/800 В. за допомогою глобальної модульної платформи Electric-Global Modular Platform (E-GMP). Він також має, можливо, найаеродинамічніший стиль Hyundai на сьогоднішній день і безліч додаткових функцій, таких як двоколірне навколишнє освітлення, освітлення Speed Sync, налаштування продуктивності EV та електричний активний звуковий дизайн (e-ASD), що підвищує досвід електричної мобільності.

Автомобілі Hyundai м. Херсон | Купити новий Хюндай | Автопланета - фото 6

««IONIQ 6 – це наступний амбітний крок уперед у стратегії Hyundai Motor щодо прискорення переходу на електрифікацію та перетворення на світового лідера в галузі електромобілів, – сказав Джехун Чанг, президент та головний виконавчий директор Hyundai Motor Company. «IONIQ 6 Electrified Streamliner (Електрифікований обтічний лайнер) надасть водіям і пасажирам унікальні можливості, оптимізовані в усіх відношеннях, щоб переглянути уявлення про електричну мобільність».

Персоналізований внутрішній простір спроектований так, щоб з ним було легко

IONIQ 6 має надзвичайно довгу колісну базу 2950 мм і на вибір 20-дюймові або 18-дюймові колеса. Маючи вражаючу загальну довжину 4855 мм, ширину IONIQ 6 1880 мм та висоту 1495 мм, він виглядає елегантно та стильно серед електромобілів.

"IONIQ 6 розроблений і спроектований так, щоб покращити повсякденне життя клієнтів як простір для розкриття їх потенціалу", - сказав Томас Шемера, виконавчий віце-президент, директор з глобального маркетингу та керівник відділу обслуговування клієнтів Hyundai Motor Company. «Інноваційний інтер'єр ретельно продуманий як особистий простір у вигляді кокона, доповнений новітніми технологіями для забезпечення безпечного, веселого та безтурботного водіння. Просторий салон, в основі якого лежить екологічність та зручність використання, ще раз показує, що ми йдемо вперед у розвитку електромобілів відповідно до цінностей наших клієнтів».

Інтер'єр IONIQ 6 спеціально розроблений, щоб служити зручним та персоналізованим простором. Двоколірне навколишнє освітлення дозволяє водієві налаштовувати зовнішній вигляд салону, вибираючи зі спектру 64 кольорів та шести попередньо вибраних тем. Режим Speed Sync Lighting додає емоції водінню, змінюючи яскравість внутрішнього освітлення в першому ряду, залежно від швидкості автомобіля.

Автомобілі Hyundai м. Херсон | Купити новий Хюндай | Автопланета - фото 7

Сидіння підвищеної комфортності у першому ряду сприяють відпочинку регулюючи кут сидіння. Крім того, всі сидіння IONIQ 6 виготовлені приблизно на 30 відсотків тонше, ніж у інших моделях Hyundai, що забезпечує більше місця для пасажирів. Доступні чотири порти USB типу C та один порт USB типу A для підвищення зручності пасажирів.

Індивідуальні враження від водіння IONIQ 6 додатково покращуються завдяки системі EV Performance Tune-up, яка дозволяє водієві вільно регулювати зусилля на рульовому колесі, потужність двигуна, чутливість педалі акселератора та режим трансмісії. Водії можуть створювати різні комбінації лише кількома натисканнями кнопок відповідно до своїх індивідуальних потреб.

IONIQ 6 оснащений технологією e-ASD, яка робить електромобіль більш привабливим та зручним. До салону додається оптимальний звук "космічного корабля", який змінюється в залежності від режиму руху автомобіля.

«IONIQ 6 поєднує в собі емоційну конвергенцію функціональності з естетикою, – сказав Санг Юп Лі, виконавчий віце-президент та голова Центру дизайну Hyundai. «Відмінний обтічний дизайн є результатом тісної співпраці між інженерами та дизайнерами, з одержимою увагою до деталей та орієнтованими в основі цінностями клієнта. Ми створили IONIQ 6 як продуманий кокон, який пропонує індивідуальне місце для всіх».

Автомобілі Hyundai м. Херсон | Купити новий Хюндай | Автопланета - фото 8

Забезпечення достатньої потужності та енергії в запасі

IONIQ 6 доступний з різними приводними двигунами та акумуляторними блоками, щоб задовольнити потреби кожного клієнта. Акумуляторна батарея ємністю 77,4 кВт∙год може працювати в парі з електродвигунами двох компоновок: задньопривідної (RWD) або повнопривідної (AWD). Першокласна установка з двома двигунами - це варіант повного приводу, що забезпечує комбіновану вихідну потужність 239 кВт і момент, що крутить, 605 Нм. Ця конфігурація PE може розігнатися з 0 до 100 км/год за 5,1 секунд.

IONIQ 6 може похвалитися вражаючим рівнем енергоспоживання. За даними WLTP, енергоспоживання стандартної батареї на 53 кВт∙год з 18-дюймовими шинами та двигуном із заднім приводом становить менше 14 кВт∙год/100 км. Це робить IONIQ 6 одним із найенергоефективніших автомобілів на ринку.

Архітектура E-GMP IONIQ 6 може підтримувати інфраструктуру заряджання як 400 В, так і 800 В, причому зарядка 800 В входить до стандартної комплектації; він може підтримувати зарядку 400 В без необхідності використання додаткових компонентів або адаптерів. Із зарядним пристроєм потужністю 350 кВт IONIQ 6 може заряджатися з 10 до 80 відсотків всього за 18 хвилин.

IONIQ 6, як і IONIQ 5 до нього, забезпечує інноваційну функцію "автомобіль-зарядка" (V2L), яка дозволяє клієнтам заряджати будь-які електричні пристрої - ідеально підходить для живлення предметів першої необхідності під час відключення електроенергії, в кемпінгу або на відкритому повітрі. V2L включається за допомогою доступного додаткового адаптера та підключається до зовнішнього зарядного порту. На додаток до зовнішньої розетки під заднім сидінням є друга розетка для заряджання ноутбуків, телефонів та інших пристроїв.;

Автомобілі Hyundai м. Херсон | Купити новий Хюндай | Автопланета - фото 9

Розширення можливостей технологій та цілеспрямованих функцій

Модульна панель приладів з сенсорним екраном IONIQ 6 поєднує 12-дюймовий сенсорний інформаційно-розважальний дисплей і 12-дюймовий цифровий кластер, в якому реалізовані передові технології для розширеної цифрової взаємодії з користувачем, яку можна налаштувати відповідно до потреб.

Інформаційно-розважальна система IONIQ 6 забезпечує відображення радіусу руху у реальному часі на основі поточного стану заряду. Підключені автомобільні сервіси системи також допомагають шукати та планувати кращий маршрут, включаючи зарядну станцію на шляху.

Apple CarPlay та Android Auto чудово виглядають на широкоформатному дисплеї. Доступна підтримка кількох підключень Bluetooth, тому два пристрої можуть бути під'єднані одночасно — один для телефонних дзвінків, а інший для потокової передачі музики. Вісім динаміків аудіосистеми преміум-класу Bose, включаючи сабвуфер, стратегічно розташовані по всьому авто для забезпечення високоякісного звучання. Навігаційна система постачається з оновленнями Bluelink® Infotainment/Map.

Удосконалені системи допомоги водієві забезпечують високий рівень безпеки

IONIQ 6 оснащений новим рівнем Hyundai SmartSense, вдосконаленими системами допомоги водієві, що забезпечують безпеку та зручність у дорозі.

Помічник водіння на шосе 2 (HDA 2) допомагає підтримувати задану відстань і швидкість відносно автомобіля попереду, при русі по шосе допомагає центрувати автомобіль у смузі руху під час руху, і навіть на повороті. У випадку, якщо транспортний засіб збоку їде дуже близько, HDA 2 допомагає скоригувати траєкторію руху транспортного засобу, щоб не наражатись на небезпеку. Якщо ви їдете зі швидкістю вище певної, утримуючи кермо і натискаючи перемикач покажчика повороту, авто автоматично змінює смугу руху у зазначеному напрямку.

Інтелектуальний круїз-контроль (SCC) допомагає підтримувати дистанцію до автомобіля, що йде попереду, і рухатися зі швидкістю, встановленою водієм, відображаючи вивчений водійський стиль водіння. Коли SCC неактивна, функція запам'ятовує стиль водіння водія. При активації SCC функція припиняє навчання та починає рух автоматично, імітуючи заучений стиль.

Система запобігання зіткненню вперед (FCA) допомагає уникнути зіткнень з об'єктами перед автомобілем під час руху. Якщо транспортний засіб, що йде попереду, раптово сповільнюється або виявляється небезпека зіткнення, наприклад, з транспортним засобом, що зупинився або пішоходом, видається попередження. Після попередження, якщо ризик зіткнення залишається, система може допомогти при екстреному гальмуванні. Під час керування, якщо існує ризик зіткнення з велосипедистом попереду або з зустрічним транспортним засобом при повороті на перехресті, FCA може допомогти при екстреному гальмуванні.

Автомобілі Hyundai м. Херсон | Купити новий Хюндай | Автопланета - фото 10

Комплектації SEL і Limited включають розширені функції перетину перехресть, зміни смуги руху. При проїзді перехрестя, якщо є ризик зіткнення із зустрічними транспортними засобами ліворуч або праворуч, система автоматично допомагає при екстреному гальмуванні. При зміні смуги руху під час руху, якщо існує ризик зіткнення із зустрічним транспортним засобом на сусідній смузі або з транспортним засобом, що йде попереду на наступній смузі система автоматично допомагає уникнути рулювання.

Інші напівавтономні функції водіння включають інтелектуальну систему обмеження швидкості (ISLA), яка регулює швидкість автомобіля відповідно до обмеження швидкості, і систему управління дальнім світлом (HBA), яка допомагає включати та вимикати дальнє світло вночі для транспортних засобів, що наближаються.

IONIQ 6 має кілька функцій, пов'язаних з увагою водія. Driver Attention Warning (DAW) аналізує увагу водія під час водіння та попереджає, коли це необхідно. Функція видає попередження при виявленні ознак неуважності водія та за необхідності рекомендує відпочинок.

Декілька функцій працюють у тандемі, щоб допомогти уникнути зіткнень у різних дорожніх ситуаціях. Система запобігання зіткненню в сліпих зонах (BCA) допомагає уникнути зіткнень при зміні смуги руху. При включенні покажчика повороту для зміни смуги руху, якщо виявлено ризик зіткнення з автомобілем, що знаходиться ззаду, система може попередити. При виїзді з місця паралельного паркування та виявлення ризику зіткнення з автомобілем, що знаходиться ззаду, система може допомогти при екстреному гальмуванні.

Інша функція - моніторинг сліпих зон (BVM), що відображає відео огляд сліпих зон для безпечної зміни смуги руху. Під час увімкнення перемикача покажчиків повороту відображається відео з оглядом сліпих зон для зазначеного напрямку.

IONIQ 6 також забезпечує безпеку пасажирів на задньому сидінні за допомогою системи попередження про безпечний вихід (SEW), яка попереджає про наближення автомобіля ззаду при виході з автомобіля. Коли пасажир відкриває двері, щоб вийти з автомобіля після зупинки, при виявленні автомобіля, що наближається ззаду видається попередження.

Різноманітні функції для зручності паркування спрощують паркування за різних обставин. Remote Smart Parking Assist 2 (RSPA 2) допомагає дистанційно припаркуватися за допомогою функції віддаленого паркування або віддалено залишити місце паркування за допомогою функції віддаленого керування. Ця функція працює для паралельного, перпендикулярного і навіть діагонального паркування.

Монітор об'ємного огляду (SVM) відображає відео ситуації навколо автомобіля для безпечного паркування. Система запобігання зіткненням під час паркування вперед/бік/назад (PCA) допомагає уникнути зіткнень з пішоходами та об'єктами навколо автомобіля під час паркування або виїзду. Якщо існує ризик зіткнення з пішоходами або об'єктами під час паркування та виїзду, видається попередження. Після попередження, якщо ризик зіткнення зростає, він автоматично допомагає при екстреному гальмуванні.

Так само система запобігання зіткнень при русі ззаду (RCCA) допомагає уникнути зіткнень із зустрічними автомобілями ліворуч або праворуч від автомобіля під час руху заднім ходом. Якщо під час руху заднім ходом існує небезпека зіткнення із зустрічним транспортним засобом ліворуч або праворуч, видається попередження. Після попередження, якщо зростає ризик зіткнення, він автоматично допомагає при екстреному гальмуванні.

Бездротове оновлення програмного забезпечення

IIONIQ 6 - перша модель бренду Hyundai, що пропонує функцію оновлення програмного забезпечення бездротової мережі (OTA) для різних контролерів. Ця технологія дозволяє водіям модернізувати контролери автомобіля для електричних пристроїв, автономного водіння, акумулятора тощо, щоб забезпечити безпечніше та зручніше керування автомобілем. Драйвери також можуть оновлювати карти та мультимедійне програмне забезпечення за допомогою функції OTA.

Колірні варіанти IONIQ 6

IONIQ 6 доступний у 12 кольорах кузова, включаючи:

Gravity Gold Matte, Abyss Black Pearl, Serenity White Pearl, Curated Silver Metallic, Nocturne Grey Metallic, Nocturne Grey Matte, Transmission Blue Pearl, Biophilic Blue Pearl, Ultimate Red Metallic, Digital. Green Pearl, Digital Green Matte и Byte Blue. 

Для інтер'єру доступні чотири кольори: темно-сірий зі світло-сірим, темно-оливковий зі світло-сірим, чорний з блідо-коричневим та чорний.

Виробництво IONIQ 6

Планується, що виробництво IONIQ 6 розпочнеться у третьому кварталі 2022 року. Графік виходу на ринк буде оголошено пізніше.


Автоцентр Паритет – офіційний дилер Hyundai (Хюндай) в Києві та Київській області.

Контакти: 098 686 8567