В рамках акції на автомобілі Хюндай, усі клієнти автоцентру ПАРИТЕТ можуть скористатися знижкою до 100 000 грн на придбання кросовера Hyundai TUCSON.

Автомобілі Hyundai м. Херсон | Купити новий Хюндай | Автопланета - фото 6

Hyundai TUCSON вражає своєю вишуканістю та функціональністю, що робить його гідним вибором для тих, хто цінує стиль і продуктивність. Великий і комфортабельний салон автомобіля забезпечує найвищий рівень зручності, а розкішний дизайн здатний вразити навіть найвибагливіших клієнтів.

Hyundai TUCSON відзначається високою продуктивністю двигуна, що забезпечує відмінну керованість та потужність на дорозі. Додайте до цього передові технології та інноваційні рішення для безпеки, і ви отримаєте автомобіль, який відповідає найвищим стандартам.

Знижка до 100 000 грн робить Hyundai TUCSON ще більш привабливим, дозволяючи вам отримати автомобіль, який перевищить Ваші очікування.

Не втрачайте цю унікальну можливість стати власником Hyundai TUCSON за найкращою ціною. Кількість автомобілів обмежена.

На автомобіль діють спеціальні умови кредитування HYUNDAI FINANCE GRACE – 0,01% на 2 роки (більше про умови за посиланням)

Чекаємо Вас на тест-драйв Hyundai TUCSON.

Ця акція обмежена в часі, тому не втрачайте свій шанс скористатися найкращою пропозицією

Автомобілі в наявності та чекають на свого Власника на Автозаводській, 24. Контактний номер відділу продажу офіційного дилер Hyundai в Києві: 044 537-25-15


Автоцентр Паритет – офіційний дилер Hyundai (Хюндай) в Києві та Київській області.

Контакти: 098 686 8567